Членство

GAFTA — Міжнародна Асоціація Торгівлі Зерном та Кормами об’єднує понад 1900 компаній у більше ніж 100 країнах світу. Членами Асоціації можуть стати компанії, діяльність яких пов’язана з міжнародною торгівлею зерновими, кормами та іншою сільськогосподарською продукцією в наступних категоріях: Трейдери, Брокери, Суперінтенданти, Аналітики (Лабораторії), Фумігатори, Арбітри, Фізичні особи, Професійні компанії та їх філії.

6 ключових переваг членства

Арбітраж

GAFTA надає послуги міжнародного арбітражу. Відповідно до положень Нью-Йоркської Конвенції арбітражні рішення GAFTA виконуються в 156 країнах світу.

Члени GAFTA можуть скористатися цією послугою за членським тарифом та мати доступ до списку компаній, які не виконують арбітражних рішень
(Defaulter List).

Контракти

На основі стандартних форм контраків GAFTA здійснюється майже 80% світової торгівлі зерновими, кормами та іншою сільськогосподарською продукцією.
Члени GAFTA можуть увійти до складу Контрактного Комітету GAFTA, який стежить за чинністю усіх контрактів та їх відповідністю сучасній торговельній практиці.

Реєстри GAFTA

GAFTA запровадила електронні Реєстри Суперінтендантів, Аналітиків та Фумігаторів задля підтвердження їх відповідної кваліфікації.

Члени GAFTA, внесені в Реєстри, мають дозвіл здійснювати свою діяльність відповідно до контрактів та стандартів GAFTA.

Торговельна політика

Департамент Торговельної Політики GAFTA представляє інтереси членів Асоціації у різних державних та недержавних установах щодо законодавчих та політичних ініціатив, які впливають на вільну торгівлю, її прозорість та відсутність будь-яких перешкод і бар’єрів.

Члени GAFTA можуть стати учасниками різних торгових комітетів, зокрема Українського Регіонального та Чорноморського Торгових Комітетів.

Навчання

GAFTA розробляє навчальні програми та проводить курси й семінари щоб покращити розуміння практики міжнародної торгівлі та договірних питань.
Учасники GAFTA отримують значну знижку на оплату навчання та можливість у майбутному стати схваленими арбітрами GAFTA .

Події та бізнес зустрічі

GAFTA проводить низку семінарів, подій та заходів по всьому світу задля налагодження контактів у сфері торгівлі.

Учасники GAFTA отримують знижку на всі події, а також мають доступ до інформаційних послуг для членів Асоціації та інформаційного бюлетеня Gaftaworld, який виходить раз на два місяці.

Стати членом GAFTA за 3 кроки:

  • 1Залишити електронну анкету на сайті, натиснувши нижче «ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ».
  • 2Оплатити членський внесок. Оплату можна здійснити у фунтах стерлінгах або у гривнях.
  • 3Отримати повідомлення про підтвердження членства протягом 2—4 тижнів після оплати членського внеску.